Menu

Chcete Vlastní e-shop ?

Online prodej zboží zažívá v poslední době velký rozmach a stále více prodejců přesouvá svoje obchodování na internet. Zde na ně čeká velký počet potencionálních zákazníků. Neváhejte a přidejte se k nim a využijte možnosti získat své zákazníky dříve než konkurence – Vlastní e-shop Vám s tím pomůže. Společně najdeme to nejvhodnější řešení právě pro Vás.

Mohu Vám nabídnout komplexní služby pro Váš internetový obchody a podnikání na internetu.

Moje ceny jsou více něž nízké a tedy Váš vstup na pole internetového prodeje Vás  vyjde velmi levně.

Cesta k vlastnímu e-shopu nebyla tak snadná jako nyní při použití OsComerce.

Co je to  e-shop

Vlastni e-schop je služba určena pro stávající nebo začínající podnikatele, kteří chtějí na internetu prodat své zboží. Stávajícím podnikatelům nabízím možnost zdokonalení způsobu prodeje a začínajícím snadný vstup na pole internetového podnikání. V této oblasti nabízím kompletní řešení pro vlastní e-shop, podporu a vývoj částí na zakázku pro podporovaný systém. Zaměřujeme se na prodejní systém  OsCommerce.

Konzultace

Vzhledem k mým zkušenostem a znalostem v oblasti internetového obchodování Vám nabízím možnost individuální konzultace. Nezávazně na tom zda využíváte mých služeb máte možnost se s námi poradit. Rád Vám pomohu s Vaším podnikáním na internetu. Ať jste zkušený prodejce či nováček, pro každého mám určitě rady jak realizovat záměr, mít vlastní e-shop.

Váš e-mail
Předmět
Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Zpráva