Menu

Redakční systémy

"Redkční systémy";"Co je redakční systém Co je stručně redakční systém a k čemu se dá využít?";"

Redkční systémy

Redakční systém umožňuje lehce a rychle vkládat nový obsah a upravovat stávající. mít znalosti potřebné k tvorbě stránek.
Dále se stará o mnoho věcí. Kdy má vyjít článek, kdy se má stáhnout. Provázání článků, různé kontroly, různé optimalizace.

Navíc přináší vašim stránkám dynamické prvky. umožňuje podporu vazby uživatele. Obsahuje tedy diskuze, komentáře, ankety, návštěva knihy, obrazové galerie. K dokonalosti vedle těchto funkcí obsahuje nástroje jako statistiky, editor obrázků, správa verzí dokumentů, úkolování a interní komunikace mezi autory a jiné pomůcky.

Redakční systém je komfortní nástroj, který umožňuje měnit obsah a strukturu webových stránek on-line. Odkudkoliv, kdykoliv. S redakčním systémem navíc ušetříte značné množství prostředků vykládaných na aktualizaci webu. Jediný, co potřebujete, je počítač s Internet Explorer připojený k internetu. V případě dobře vytvořeného projektu lze očekávat rychlou návratnost investice.

Využívám
SunLight CMS je relativně mladý český redakční systém (založený na jazyku PHP a MySQL databázi). Jeho hlavní výhodou je, že je jednoduchý, přehledný a pro nekomerční účely zcela zdarma! Funkce SunLight CMS zvládá všechny základní funkce, které můžete potřebovat. Proto lze s tímto redakčním systémem vytvořit vše přes blogy, zpravodajské servery, osobní stránky... až po firemní prezentaci. SunLight CMS umí:

Váš e-mail
Předmět
Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Zpráva