Menu

Napsali mě

Chtěla bych Vám jménem celé lanškrounské místní organizace svazu tělesně postižených poděkovat za velkou ochotu a pomoc při tvorbě a obsluze www stránek naší organizace. To, že někdo v dnešní době pomáhá naší organizaci ve svém volném čase, to se nám opravdu moc často nestává a Vaše pomoc je pro nás velmi cenná. Děkujeme Vám moc za vstřícnost a rady, které nám sám a z vlastní iniciativy dáváte již celý rok. Věříme, že budeme dál spolupracovat ve stejném přátelském duchu.

Ještě jednou díky.
Hezký den a hodně zdraví přeje za MO STP Lanškroun Blanka Svetlíková 

http://www.stplan.cz/


 

Ahoj Jiří
Do nového roku Ti přeji pevné zdraví i nervy.S novým rokem přichází snaha ohlédnout se i zpátky,co už je za námi. Proto bych Ti chtěl poděkovat za to, že jsi mě nikdy nenechal ve štychu. Podal jsi vždy pomoc, radu s vysvětlením , jak ty naše problémy(teda spíš moje)vyřešit.Je to už šest let, když jsme spolu začali tvořit web haly a myslím si, že se nám ( teda spíš Tobě) celkem povedl. Alespoň tak soudím podle počítadla přístupů a toho, že nikdo nekritizuje.
Brzy se ozvu zase s nějakým požadavkem.
Zdraví
Jiří Černý tel. 604872778

www.zslan.cz


Ahoj Jirko,
chtěl bych ti touto cestou poděkovat za podporu a spolupráci při vytváření, rozšiřování a doplňování našich webový stránek (hokejlan.cz).Oto víc je tato činnost ceněna, protože ji vykonáváš zcela nezištně nebo jen za symbolickou odměnu.
S pozdravem za oddíl LH - HC Orli Lanškroun
Ing. Pavel Jirků

http://www.hokejlan.cz/


 

Děkujeme touto cestou panu Jiřímu Vodičkovi za nezištnou pomoc při realizaci a následné spolupráci při rozšiřování našich webových stránek.Také díky Vašim(našim) stránkám se široká veřejnost může dozvědět, jaké pořádáme akce a na co se mohou děti i dospělí těšit.

Přejeme mnoho úspěchů a věřte, že jste mezi námi na sázavském hřišti vždy vítán.

S pozdravem za Spolek přátel sportu Sázava o.s.(SPS Sázava) Jiří Malátek

www.spssazava.cz